Renata Wiśniewska

Wand - bezstresowy system znieczulenia komputerowego

Badania naukowe wykazały, że tradycyjne podawanie znieczulenia strzykawką może być dla pacjenta nie tylko dyskomfortowe ale również niebezpieczne. Aby znieczulenie było bezbolesne musi być podawane z odpowiednia prędkością i ciśnieniem. Takie bezbolesne, nowoczesne podawanie znieczulenia zapewni the Wand.

The Wand to urządzenie zaopatrzone w mikroprocesorowy układ kontrolny podawania środka znieczulającego, dzięki czemu odbywa się ono bezboleśnie, a dodatkowo przyjaźnie wyglądająca końcówka, przypominająca długopis, a nie strzykawkę pozwala pozbyć się strachu przed znieczuleniem. Poza tym the Wand nie powoduje efektu "skurczu twarzy", co pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu pacjenta.

Technika podawania znieczuleń za pomocą Wanda'a jest całkowicie zmodyfikowana. Specjalna konstrukcja aplikatora pozwala na prowadzenie igły w sposób bezbolesny dla pacjenta. Środek znieczulający podawany jest przez cały czas, co tworzy specjalny płaszcz przed ostrzem. Płaszcz ten niejako toruje drogę przed igłą, znieczulając kolejne warstwy tkanki jaka pozostaje na jej drodze. The Wand upraszcza sam proces znieczulania, powoduje szybsze działanie płynu znieczulającego i bardziej precyzyjnie znieczula pacjenta.

Już dziś zarezerwuj termin!

Masz pytania związane z wizytą ?
Tutaj znajdziesz odpowiedź!

Formularz rezerwacyjny
lub telefonicznie: (62) 764 57 70, +48 508 055 469